9 990 Ft / m²
Az árváltoztatás jogát fenntartjuk, érdeklődjön kollégáinknál.
A helyiség mérete és használata alapján segítünk kiválasztani a tartós megoldást.
A javasolt parkettát üzleteink egyikében személyesen is megnézheted.
(Az ajánlatkérés ingyenes és kötelezettségmentes.)
FLOORganic környezetbarát (újrahasznosítható) padlón gyárilag integrált ECO alátét található (0,9mm vastag), amely nedvességálló, valamint lépészaj csökkentő tulajdonsággal is rendelkezik. 32%-kal csökkenti a járási zajt, csendes padló.
XPT: Xtended Performance Technology – extra vízállóság, mégis kb. 90%-ban fa alapanyag
Alkalmazási terület:
lakótér, hotelszoba, iroda, eladótér – nagyobb forgalmú üzlethelyiség
(kivéve: vizes helyiség-fürdőszoba)
| Csomagolás | 2,22m²/9db/15,7kg |
|---|---|
| Méret | 1286 x 192 x 8,5 mm |
| Vastagság | 8,5mm |
| Kopásállóság | IP33 |
| Hordozó réteg | HDF AQUApro XPT |
| Lerakás módja szerint | LOC rendszer |
| Gyártói garancia | 30 év |
| Gyártó | Kaindl (Ausztria) |
| Padlófűtés | Elektromos padlófűtésre alkalmas, Vizes rendszerű padlófűtésre alkalmas |
| Szín szerint | Világos |
| Kivitel szerint | 1 sávos – hajópadló mintás |
| Vízálló | Igen |
| Fózolás | 4 oldali Aqua Protect nyomott fózolás |
| Felület | Enyhén strukturált felületkialakítás (SC – Sarocco) |
1039 Budapest, Rákóczi utca 43.
Telefon: + 36 20 569 8141
E-mail: budapest@dunaparketta.hu
Nyitvatartás:
Hétfő – Péntek: 08:00-18:00
Szombat: 10:00-14:00
Árukiadás/Raktár:
Hétfő – Péntek: 09:00-17:00
Szombat: 10:00-13:00
2080 Pilisjászfalu, Bécsi Hrsz. 03/6
Telefon: +36 20 462 0442
E-mail: pilis@dunaparketta.hu
Nyitvatartás:
Hétfő – Péntek: 08:00–18:00
Szombat: 08:00–14:00
MaxCity Lakberendezési Áruház
2045 Törökbálint, Tópark u. 1/a.
1. emelet 120. üzlet
2097 Pilisborosjenő, Bécsi út 95.
Telefon: +36 20 529 8803
E-mail: becsiut@dunaparketta.hu
Nyitvatartás:
Hétfő – Péntek: 08:00-18:00
Szombat: 09:00-14:00
2026 © dunaparketta.hu
ADATVÉDELMI TÁJÉKOZTATÓ | ÁSZF | IMPRESSZUM | developed and designed by DEVWING