18 900 Ft / m²
Az árváltoztatás jogát fenntartjuk, érdeklődjön kollégáinknál.
A helyiség mérete és használata alapján segítünk kiválasztani a tartós megoldást.
A javasolt parkettát üzleteink egyikében személyesen is megnézheted.
(Az ajánlatkérés ingyenes és kötelezettségmentes.)
Ághelyek, göcsök 10 mm átmérőig megengedettek, elszórtan durvább rajzolat megengedett. Világos és enyhén elszíneződött szíjács egy oldalon max.20mm szélességben, a felület 20%-át meg nem haladó mértékben megengedett.
A parketta felületkezelése gyárilag UV lakkal történik. A parketta nagyon ellenálló a mechanikai sérülésekkel szemben, könnyen tisztítható.
| Fafaj | Tölgy |
|---|---|
| Csomagolás | 2,06m²/60db/6,3kg |
| Méret | 490 x 70 x 11mm |
| Koptatóréteg | 3,8mm |
| Hordozó réteg | Fenyőfa |
| Vastagság | 11mm |
| Lerakás módja szerint | Ragasztós rendszer |
| Szín szerint | Közép árnyalat |
| Padlófűtés | Vizes rendszerű padlófűtésre alkalmas |
1039 Budapest, Rákóczi utca 43.
Telefon: + 36 20 569 8141
E-mail: budapest@dunaparketta.hu
Nyitvatartás:
Hétfő – Péntek: 08:00-18:00
Szombat: 10:00-14:00
Árukiadás/Raktár:
Hétfő – Péntek: 09:00-17:00
Szombat: 10:00-13:00
2080 Pilisjászfalu, Bécsi Hrsz. 03/6
Telefon: +36 20 462 0442
E-mail: pilis@dunaparketta.hu
Nyitvatartás:
Hétfő – Péntek: 08:00–18:00
Szombat: 08:00–14:00
MaxCity Lakberendezési Áruház
2045 Törökbálint, Tópark u. 1/a.
1. emelet 120. üzlet
2097 Pilisborosjenő, Bécsi út 95.
Telefon: +36 20 529 8803
E-mail: becsiut@dunaparketta.hu
Nyitvatartás:
Hétfő – Péntek: 08:00-18:00
Szombat: 09:00-14:00
2026 © dunaparketta.hu
ADATVÉDELMI TÁJÉKOZTATÓ | ÁSZF | IMPRESSZUM | developed and designed by DEVWING