39 900 Ft / m²
Az árváltoztatás jogát fenntartjuk, érdeklődjön kollégáinknál.
A helyiség mérete és használata alapján segítünk kiválasztani a tartós megoldást.
A javasolt parkettát üzleteink egyikében személyesen is megnézheted.
(Az ajánlatkérés ingyenes és kötelezettségmentes.)
Style termékcsalád. Rajzolatos és egyenes szálú „tükrös” elemekből álló, válogatott felület. Az elemek között és az elemeken belül csak a természetes növekedésből adódó színeltérések lehetnek. A felület durva szövetszerkezettől, szíjácstól mentes, alapvetően göcsmentes, de egészséges, színazonos göcsök legfeljebb 5 mm átmérőig néhány helyen előfordulhatnak, de nem lehetnek csoportosak. Néhány, a felület összhangját nem zavaró fekete tűgöcs (1-2 mm átmérő) lehetséges.
Gyárilag hardwax felületkezeléssel van ellátva.
A hardwax olaj egy olyan olaj-wax keverék, amelynek alacsony az oldószertartalma. Hosszantartó hatásával javítja a fát, ez garantálja az ellenálló felületet. A természetes fa felfrissül, és bársonyos fényt kölcsönöz a parkettának.
4 oldali fózolás.
Antique válogatásban is rendelhető (Lásd: Hasznos – Árlista – Rétegelt Svédpadló)
| Csomagolás | 8 db |
|---|---|
| Méret | 800-1500×146×13,5mm |
| Vastagság | 13,5mm |
| Lerakás módja szerint | Ragasztós rendszer |
| Koptatóréteg | 4mm |
| Hordozó réteg | Tölgyfa |
| Gyártói garancia | 20 év |
| Gyártó | Mátra (Magyarország) |
| Padlófűtés | Vizes rendszerű padlófűtésre alkalmas |
| Szín szerint | Közép árnyalat |
| Fafaj | Kőris |
1039 Budapest, Rákóczi utca 43.
Telefon: + 36 20 569 8141
E-mail: budapest@dunaparketta.hu
Nyitvatartás:
Hétfő – Péntek: 08:00-18:00
Szombat: 10:00-14:00
Árukiadás/Raktár:
Hétfő – Péntek: 09:00-17:00
Szombat: 10:00-13:00
2080 Pilisjászfalu, Bécsi Hrsz. 03/6
Telefon: +36 20 462 0442
E-mail: pilis@dunaparketta.hu
Nyitvatartás:
Hétfő – Péntek: 08:00–18:00
Szombat: 08:00–14:00
MaxCity Lakberendezési Áruház
2045 Törökbálint, Tópark u. 1/a.
1. emelet 120. üzlet
2097 Pilisborosjenő, Bécsi út 95.
Telefon: +36 20 529 8803
E-mail: becsiut@dunaparketta.hu
Nyitvatartás:
Hétfő – Péntek: 08:00-18:00
Szombat: 09:00-14:00
2026 © dunaparketta.hu
ADATVÉDELMI TÁJÉKOZTATÓ | ÁSZF | IMPRESSZUM | developed and designed by DEVWING